Wysiłek 28 lat Stworzył największą na świecie wystawę zabezpieczeń
CPSE, posiadając największą powierzchnię wystawową oraz największą liczbę wystawców, stało się jedną z najbardziej wpływowych imprez z zakresu ochrony na świecie.
CPSE, jest jedyną profesjonalną i efektywną wystawą w Chinach, która została certyfikowana przez UFI, Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Wystawniczego.

Największa na świecie wystawa zabezpieczeń
CPSE2017 będzie się w tym roku cieszyła jeszcze większą powierzchnią wystawienniczą, a także większą liczbą stoisk i wystawców z jeszcze większej liczby krajów. Powierzchnia wystawowa obejmie blisko 110,000m2 a liczba stoisk przekroczy 6000.
Z punktu widzenia powierzchni wystawowej, CPSE może być zaliczone do trzech największych targów na świecie, obok ISC West oraz IFSEC.
Szacujemy, że w nadchodzącym listopadzie, stoiska ponad 1600 wystawców z 40 krajów, reprezentujących najlepsze chińskie i międzynarodowe marki, zostaną odwiedzone przez około 130,000 profesjonalistów z całego świata.

Świadek 26-letniego rozwoju chińskiego przemysłu ochronnego
Stworzona w 1989 w Shenzhen, CPSE jest profesjonalną i międzynarodową wystawą zabezpieczeń w Chinach. W ciągu ostatnich 28 lat, CPSE gościła ponad 9,700 firm i ponad 651,741 kupców. Oprócz samych targów, szerokie uznanie w branży zabezpieczeń uzyskały również imprezy towarzyszące, takie jak CPS Forum czy Golden Excellence Awards, stając się stałym punktem CPSE. W ciągu dwudziestu lat od powstania, CPSE urosło do rozmiarów poważnej, profesjonalnej i wpływowej imprezy. CPSE organizowane są w trybie dwuletnim.

Jedyna wystawa zabezpieczeń w Chinach certyfikowane przez BPA 
CPSE, organizowane w Shenzhen, są jedyną wystawą zabezpieczeń w Chinach certyfikowaną przez BPA.

Silna promocja
Strona internetowa CPSE, magazyny produktowe, forum jak również sama wystawa, wspólnie dostarczają złożoną platformę promującą chiński przemysł zabezpieczeń.
Dodatkowo, CPSE reklamowało się poprzez serię kampanii marketingowych, wliczając w to promocje podczas największych wystaw zabezpieczeń na całym świecie, a także za pośrednictwem stowarzyszeń przemysłu zabezpieczeń.
  


Kliknij szczegóły